Benahavís

Cortijo Benahavís € 3.900.000,-

Ref.nr: INC829756
Prijs: € 3.900.000,-

Cortijo Benahavís € 3.900.000,-

Slaapkamers6
Woonoppervlak9824m²
Leefruimte432m²
Zwembadja
Tuinja
Parkerenja
Liftnee
Bouwjaar1988
Privéruimte
Privézwembad
Privéterras
Volwassen tuin
Uitzicht op de tuin en het zwembad
Aangelegde tuinen
Rustieke stijl
Recreatiemeer
Ingerichte keuken
Ingebouwde kasten
Ruime woonruimte
Korte termijn verhuur
Nabij voorzieningen
Veel bijzondere kenmerken
Woon-/eetkamer
Woonkamer met open haard
Tuin
Garage
Tegelvloer
Op loopafstand van restaurants
Op loopafstand van cafés
Op loopafstand van het stadscentrum
Houten balken
Houten deuren
Open haard
Ensuitebadkamer
Binnenplaats
Landelijk gelegen woning
Charmante woning
Ref.nr: INC829756
Prijs: € 3.900.000,-

Meer informatie ›››
Cortijo Benahavís € 3.900.000,-

Gelegen op een uitzonderlijk meerlandgoed in Benahavís biedt deze authentieke Andalusische cortijo privacy, charme en veel potentieel. Omringd door natuur geniet het pand van open uitzichten over het meer, het landschap en de bergen.

Via een privé-oprit bereikt u de woning, waar een traditionele patio het interieur met daglicht vult. De rustieke architectuur met houten balken, open haarden en royale leefruimtes zorgt samen met de ingerichte keuken en aparte eetgedeeltes voor een warme gezinsindeling.

De woning beschikt over 6 slaapkamers, 432 m² woonoppervlakte en 40 m² terras, met volgroeide aangelegde tuinen en een groot zwembad met uitzicht. Dankzij het zeldzame perceel, de gastenverblijven en de gunstige ligging nabij Benahavís, golf en de kust is dit een unieke kans.

Alternatieven

Disclaimer | Links
Casa Espana maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluit
x