Vrijstaande villa Comares € 1.649.500,-
Ref.nr: RSOR5400205
Prijs: € 1.649.500,-
Vrijstaande villa Comares € 1.649.500,-
| Slaapkamers | 5 |
| Badkamers | 4 |
| Woonoppervlak | 34m² |
| Leefruimte | 575m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 1970 |
| Verdieping | |
| Goede staat | |
| Privézwembad | |
| Airconditioning | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Privéterras | |
| Berging | |
| Dubbele beglazing | |
| Privétuin | |
| Open parkeerplaats |
Prijs: € 1.649.500,-
Meer informatie ›››
Er zijn huizen... en dan zijn er belevingen. Deze buitengewone, volledig gerenoveerde Andalusische vrijstaande villa is een waar kunstwerk, hersteld met uitzonderlijk vakmanschap en veel respect voor traditie.
De woning biedt 5 ruime slaapkamers en 4 prachtig afgewerkte badkamers, gegroepeerd rond een traditionele patio die binnen en buiten op authentieke Andalusische wijze verbindt. Binnen vindt u een gezellige woonkamer, een goed ontworpen keuken, een elegante bibliotheek en een tweede zithoek met een indrukwekkende open haard.
Buiten vormt het grote privézwembad een serene plek om te ontspannen, omringd door privacy en sfeer. Verder beschikt de woning over 3 grote watertanks, een eigen geboorde put, zonneboiler, irrigatie in de tuin, 65 fruitbomen, 9 terrassen, een poolhouse, een privékapel en wordt volledig gemeubileerd en uitgerust verkocht.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français