Finca / cortijo Ojén € 265.000,-
Ref.nr: RSOR5394229
Prijs: € 265.000,-
Finca / cortijo Ojén € 265.000,-
| Slaapkamers | 2 |
| Badkamers | 1 |
| Woonoppervlak | 1554m² |
| Leefruimte | 55m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 1993 |
| Verdieping | |
| Land | |
| Dorp | |
| Bergdorp | |
| Zuidoost | |
| Renovatie nodig | |
| Privézwembad | |
| Open haard | |
| Zeezicht | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Landelijk uitzicht | |
| Uitzicht op het zwembad | |
| Overdekt terras | |
| Privéterras | |
| Satelliet-tv | |
| Privétuin | |
| Privéparkeerplaats | |
| Drinkwater |
Prijs: € 265.000,-
Meer informatie ›››
Deze vrijstaande finca ligt in een bijzonder natuurlijke omgeving, op slechts 2 minuten rijden van Ojén en 7 minuten van Marbella. U geniet hier van privacy, rust en een authentieke landelijke sfeer dicht bij de Costa del Sol.
De woning staat op een hellend perceel van 1.554 m² met fruitbomen zoals citroen- en avocadobomen, wat zorgt voor een charmante rurale uitstraling. Het hoofdgedeelte en de buitenruimtes bevinden zich op het hoogste en vlakste deel van het perceel, samen circa 124 m² inclusief huis, porch, zwembadzone en overige buitenruimte.
De binnenruimte bedraagt ongeveer 55 m² en bestaat momenteel uit één slaapkamer, een keuken en een woonkamer. Daarnaast is er een tweede slaapkamer met houten wanden en is de hoofdbadkamer bereikbaar via de buitenporch.
Verder beschikt de woning over een privézwembad, een eigen waterput en een zuidoostelijke oriëntatie voor veel daglicht en aangename zonsondergangen. De woning heeft een volledige binnenrenovatie nodig en biedt daarmee een uitstekende kans om een landelijke woning of investeringsobject nabij Marbella te creëren.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français