Vrijstaande villa Benahavís € 3.495.000,-
Ref.nr: RSOR5388346
Prijs: € 3.495.000,-
Vrijstaande villa Benahavís € 3.495.000,-
| Slaapkamers | 4 |
| Badkamers | 4 |
| Woonoppervlak | 1700m² |
| Leefruimte | 386m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 1970 |
| Verdieping | |
| Dicht bij de golfbaan | |
| Dicht bij winkels | |
| Dicht bij het centrum | |
| Dicht bij scholen | |
| Zuidwesten | |
| Uitstekend | |
| Recent gerenoveerd | |
| Privézwembad | |
| Verwarmd zwembad | |
| Airconditioning | |
| Vloerverwarming | |
| Zeezicht | |
| Uitzicht op de golfbaan | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Uitzicht op de tuin | |
| Uitzicht op het zwembad | |
| Overdekt terras | |
| Ingebouwde kasten | |
| Privéterras | |
| Houten vloer | |
| Marmeren vloer | |
| Kelder | |
| Privétuin | |
| Elektrische zonwering | |
| Alarmsysteem | |
| Meer dan één parkeerplaats | |
| Privéparkeerplaats | |
| Luxe |
Prijs: € 3.495.000,-
Meer informatie ›››
Gelegen in El Paraíso Alto biedt deze vrijstaande villa op het zuidwesten uitzonderlijke privacy op een verhoogd perceel met panoramisch uitzicht op zee en Gibraltar. Volledig gerenoveerd met hoogwaardige afwerkingen combineert de woning klassieke mediterrane charme met eigentijdse interieurs voor comfortabel dagelijks wonen.
De villa beschikt over vier slaapkamers, vier badkamers, warme houten vloeren, vloerverwarming, airconditioning en stijlvolle Italiaanse meubels. In het hart van de woning ligt een Arclinea-keuken met premium Miele-apparatuur, ontworpen om naadloos aan te sluiten op de woon- en eetruimtes.
Buiten zorgen royale terrassen, een grote privétuin en een verwarmd zwembad voor een rustige omgeving om het hele jaar door van te genieten. De woning beschikt bovendien over privéparkeergelegenheid voor meer dan één auto en een indeling die stijl, comfort en binnen-buitenleven perfect combineert.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français