Vrijstaande villa Los Flamingos € 585.000,-
Ref.nr: RSOR5378227
Prijs: € 585.000,-
Vrijstaande villa Los Flamingos € 585.000,-
| Slaapkamers | 3 |
| Badkamers | 3 |
| Woonoppervlak | 400m² |
| Leefruimte | 260m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 2005 |
| Verdieping | |
| Dicht bij de golfbaan | |
| Urbanisatie | |
| Zuiden | |
| Uitstekend | |
| Recent gerenoveerd | |
| Gemeenschappelijk zwembad | |
| Privézwembad | |
| Binnenzwembad | |
| Verwarmd zwembad | |
| Airconditioning | |
| Centrale verwarming | |
| Open haard | |
| Zeezicht | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Overdekt terras | |
| Ingebouwde kasten | |
| Privéterras | |
| Fitnessruimte | |
| Sauna | |
| Padeltennisbaan | |
| Tennisbaan | |
| Bijkeuken | |
| Badkamer en suite | |
| Houten vloer | |
| Marmeren vloer | |
| Jacuzzi | |
| Barbecue | |
| Dubbele beglazing | |
| Restaurant op het terrein | |
| Volledig gemeubileerd | |
| Volledig uitgeruste keuken | |
| Privétuin | |
| Onderhoudsvriendelijke tuin | |
| Omheind complex | |
| Alarmsysteem | |
| 24-uursbeveiliging | |
| Garage | |
| Privéparkeerplaats |
Prijs: € 585.000,-
Meer informatie ›››
Gelegen in de besloten urbanisatie Parque Botánico in Benahavís combineert deze elegante vrijstaande villa privacy, ruimte en een rustige natuurlijke omgeving. Omgeven door volwassen groen en open uitzicht richting zee en bergen biedt de woning een aantrekkelijke mediterrane levensstijl dicht bij golf en kust.
Het pand staat op een perceel van 400 m² en heeft circa 260 m² bebouwd verdeeld over twee verdiepingen. Er zijn een privétuin, meerdere zonnige terrassen en een privézwembad, ideaal om het hele jaar door buiten te ontspannen en te genieten van het klimaat.
Binnen beschikt de villa over drie ruime slaapkamers, elk met een eigen en-suite badkamer, plus een gastentoilet. Grote ramen en de zuidligging zorgen voor veel natuurlijk licht, terwijl airconditioning, een open haard, centrale verwarming en een alarmsysteem extra comfort en gemoedsrust bieden.
De woning is recent gemoderniseerd: de buitenzijde is opnieuw geschilderd en de badkamers, keuken en terrassen zijn gerenoveerd, waardoor het geheel fris en verzorgd aanvoelt. Een privégarage en extra parkeergelegenheid bij de entree maken het geheel compleet.
Bewoners van Parque Botánico hebben toegang tot uitgebreide gemeenschappelijke voorzieningen, waaronder buiten- en verwarmde binnenzwembaden, een kinderbad, fitnessruimte, sauna, Turks bad, jacuzzi, tennis-, paddle- en squashbanen, aangelegde tuinen, een café en restaurant bij het zwembad, en 24-uursbeveiliging met gecontroleerde toegang en camerabewaking.
De locatie is rustig maar praktisch, op slechts 10 minuten rijden van het strand, supermarkten, restaurants en verschillende golfbanen, terwijl San Pedro de Alcántara en Estepona ongeveer 20 minuten verderop liggen. Een uitstekende keuze als permanente woning of vakantieverblijf in een van de meest natuurlijke omgevingen van Benahavís.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français