Appartement Benahavís € 549.000,-
Ref.nr: RSOR5368813
Prijs: € 549.000,-
Appartement Benahavís € 549.000,-
| Slaapkamers | 3 |
| Badkamers | 2 |
| Woonoppervlak | 0m² |
| Leefruimte | 187m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | nee |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | ja |
| Bouwjaar | 2007 |
| Verdieping | |
| Bedrijfsoppervlakte | |
| Dicht bij de golfbaan | |
| Dicht bij scholen | |
| Dicht bij het bos | |
| Urbanisatie | |
| Zuidoost | |
| Uitstekend | |
| Gemeenschappelijk zwembad | |
| Binnenzwembad | |
| Verwarmd zwembad | |
| Airconditioning | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Uitzicht op de tuin | |
| Uitzicht op het zwembad | |
| Overdekt terras | |
| Lift | |
| Ingebouwde kasten | |
| Privéterras | |
| Satelliet-tv | |
| Wifi | |
| Fitnessruimte | |
| Padeltennisbaan | |
| Berging | |
| Badkamer en suite | |
| Toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit | |
| Marmeren vloer | |
| Dubbele beglazing | |
| Glasvezel | |
| Gemeenschappelijke tuin | |
| Aangelegde tuin | |
| Omheind complex | |
| Elektrische zonwering | |
| 24-uursbeveiliging | |
| Ondergrondse parkeergarage | |
| Garage | |
| Golfbaan | |
| Vakantiehuizen | |
| Belegging | |
| Bestaande bouw | |
| Met bouwvergunning |
Prijs: € 549.000,-
Meer informatie ›››
Welkom in dit prachtig gepresenteerde hoekappartement in Gazules del Sol, Benahavís. Gelegen in een van de meest gewilde woonwijken van de Costa del Sol, biedt het een lichte en comfortabele woning met een oostgerichte ligging en veel natuurlijk licht.
Het appartement beschikt over een ruime woon- en eetkamer die uitkomt op een privéterras, ideaal voor buiten eten, ontspannen momenten of gewoon genieten van de rustige omgeving. De indeling is praktisch en goed in balans, waardoor de woning geschikt is voor dagelijks wonen en ontvangen.
Er zijn drie ruime slaapkamers en twee goed uitgeruste badkamers, allemaal ontworpen voor comfort en functionaliteit. De woning is afgewerkt volgens hoge standaard en beschikt over onder meer inbouwkasten, marmeren vloeren, dubbele beglazing, glasvezel en airconditioning.
Gazules del Sol is een beveiligde gated community met uitstekende voorzieningen. Bewoners hebben toegang tot gemeenschappelijke, overdekte en verwarmde zwembaden, aangelegde tuinen, een fitnessruimte, padelbanen, lift, ondergrondse parkeerplaats en 24-uurs beveiliging. De ligging biedt bovendien rustgevende uitzichten op de bergen, tuin en het zwembad.
De locatie is uitstekend, dicht bij golfbanen, scholen en dagelijkse voorzieningen, met Marbella en Puerto Banús op korte rijafstand. Een sterke keuze als vaste woning, vakantieverblijf of investering.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français