Fuengirola

Penthouse Fuengirola € 795.000,-

Ref.nr: RSOR5347810
Prijs: € 795.000,-

Penthouse Fuengirola € 795.000,-

Slaapkamers2
Badkamers2
Leefruimte180m²
Zwembadja
Tuinnee
Parkerenja
Liftja
Bouwjaar2025
Dicht bij winkels
Dicht bij zee
Dicht bij scholen
Urbanisatie
Westen
Uitstekend
Gemeenschappelijk zwembad
Airconditioning
Centrale verwarming
Vloerverwarming in badkamers
Uitzicht op de tuin
Uitzicht op het zwembad
Stadszicht
Street View
Overdekt terras
Lift
Ingebouwde kasten
Dicht bij openbaar vervoer
Privéterras
Wifi
Fitnessruimte
Sauna
Padeltennisbaan
Tennisbaan
Berging
Bijkeuken
Badkamer en suite
Toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit
Jacuzzi
Dubbele beglazing
Restaurant op het terrein
Gemeenschappelijke tuin
Aangelegde tuin
Omheind complex
Elektrische zonwering
Parlofoon
Alarmsysteem
Ondergrondse parkeergarage
Garage parkeren
Meerdere parkeerplaatsen
Vakantiehuizen
Belegging
Luxe
Bestaande bouw
Modern
Ref.nr: RSOR5347810
Prijs: € 795.000,-

Meer informatie ›››
Penthouse Fuengirola € 795.000,-

Dit uitzonderlijke penthouse in Reserva del Higuerón biedt verfijnd wonen aan de kust in een van de meest gewilde woongebieden van Fuengirola. Op slechts 400 meter van het strand combineert het eigentijds design, royaal buitenleven en een toplocatie aan de Costa del Sol.

De woning beschikt over 2 slaapkamers en 2 badkamers, met een lichte open indeling, grote ramen van vloer tot plafond en stijlvolle moderne afwerkingen. Een opvallend pluspunt is het privé-solarium op het dak met jacuzzi, ideaal om te ontspannen en te genieten van het mediterrane klimaat en het uitzicht. Verder beschikt het pand over een terras van 100 m², 2 privéparkeerplaatsen en een berging.

Binnen een beveiligde gated community profiteren bewoners van 24-uursbeveiliging, fraai aangelegde gemeenschappelijke tuinen en een gemeenschappelijk zwembad. De residentie biedt ook een fitnessruimte, spa, coworkingruimtes, sociale zones en extra lifestylevoorzieningen, wat het hele jaar door een resortgevoel creëert.

Dicht bij winkels, scholen, restaurants, stranden en openbaar vervoer is dit appartement zeer praktisch voor dagelijks gebruik. Dankzij de goede verbinding met de AP-7 ligt de luchthaven van Málaga op ongeveer 15 minuten rijden, terwijl Málaga-stad en Marbella in circa 25 minuten bereikbaar zijn. Een uitstekende keuze als vaste woonplaats, vakantieverblijf of investering.

Alternatieven

291460.jpg

Penthouse Benalmadena Costa € 749.000,-

Prijs € 749.000,-
Meer informatie
292582.jpg

Dubbel penthouse Benalmádena € 775.000,-

Prijs € 775.000,-
Meer informatie
289011.jpg

Penthouse Estepona € 755.000,-

Prijs € 755.000,-
Meer informatie
271946.jpg

Penthouse La Carihuela € 790.000,-

Prijs € 790.000,-
Meer informatie
Disclaimer | Links
Casa Espana maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluit
x