Vrijstaande villa La Quinta € 3.750.000,-
Ref.nr: RSOR5347780
Prijs: € 3.750.000,-
Vrijstaande villa La Quinta € 3.750.000,-
| Slaapkamers | 4 |
| Badkamers | 4 |
| Woonoppervlak | 2145m² |
| Leefruimte | 500m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 1970 |
| Verdieping | |
| Zeezicht | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Uitzicht op het meer | |
| Privézwembad | |
| Privétuin | |
| Privéterras | |
| Omheind complex | |
| 24-uursbeveiliging | |
| Privéparkeerplaats | |
| Luxe | |
| Nieuwbouwproject | |
| Nieuwbouw | |
| Dicht bij de golfbaan | |
| Dicht bij winkels | |
| Dicht bij het centrum |
Prijs: € 3.750.000,-
Meer informatie ›››
Gelegen in het prestigieuze Real de La Quinta maakt deze vrijstaande villa deel uit van een van de meest exclusieve en opkomende residentiële ontwikkelingen aan de Costa del Sol. Omgeven door natuur en met vrij uitzicht op de Middellandse Zee, het meer en de bergen biedt dit een unieke mix van privacy, veiligheid en levenskwaliteit.
Real de La Quinta staat voor een moderne vorm van luxe wonen, met een lage bebouwingsdichtheid, grote groene zones, 24-uurs beveiliging en een zorgvuldig ontworpen omgeving die naadloos opgaat in het landschap. De nabijheid van Marbella en Puerto Banús vergroot de aantrekkingskracht, met toegang tot topvoorzieningen, gastronomie en de internationale lifestyle van de regio.
De villa is ontworpen voor wie meer zoekt dan alleen een woning: een plek om te ontspannen, te leven en bijzondere momenten te delen. Binnenruimtes lopen natuurlijk over in buitenruimtes, waar terrassen, privétuin en zwembad het dagelijks leven bepalen.
Op een perceel van 2.145 m² biedt de woning ongeveer 500 m² bebouwde ruimte, verdeeld over 4 slaapkamers en 4 badkamers. Natuurlijk licht zorgt voor een warme, open sfeer en een sterke verbinding met de omgeving.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français