Dubbel penthouse Nagüeles € 725.000,-
Ref.nr: RSOR5258317
Prijs: € 725.000,-
Dubbel penthouse Nagüeles € 725.000,-
| Slaapkamers | 3 |
| Badkamers | 3 |
| Woonoppervlak | 0m² |
| Leefruimte | 142m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | nee |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 1988 |
| Verdieping | |
| Op het westen | |
| Recent gerenoveerd | |
| Zeezicht | |
| Zonneterras | |
| Privéterras | |
| Badkamer en suite | |
| Gemeenschappelijk zwembad | |
| Airconditioning | |
| Open haard | |
| Ondergrondse parkeergarage | |
| Garage | |
| Luxe |
Prijs: € 725.000,-
Meer informatie ›››
Gelegen in de prestigieuze wijk Nagüeles in Marbella, bevindt dit elegante duplex penthouse zich in de gewilde Urb. Pueblo Bermejo en biedt het privacy, comfort en een uitstekende woonomgeving.
De woning is verdeeld over twee verdiepingen en is licht en ruim dankzij de westelijke oriëntatie. Op de hoofdverdieping vindt u de open woon- en eetkamer met open haard, een gloednieuwe keuken, toegang tot het terras, twee slaapkamers en twee badkamers. Boven opent de master suite naar een groot solarium met uitzicht op zee en La Concha, plus een dressing en en-suite badkamer.
Twee van de drie slaapkamers hebben een eigen badkamer, wat de woning bijzonder praktisch maakt voor gezinnen of gasten. Daarnaast beschikt de woning over twee privéparkeerplaatsen in de ondergrondse garage en een LPO, wat extra zekerheid biedt voor eigen gebruik of verhuur.
Met uitzonderlijk lage gemeenschapskosten van slechts €130 per maand is dit een kostenefficiënte woning in een van de meest begeerde gebieden van Marbella, dicht bij de Golden Mile, Puente Romano, stranden, scholen en alle voorzieningen.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français