Puerto Banús

Studio Puerto Banús € 650.000,-

Ref.nr: RSOR5251291
Prijs: € 650.000,-

Studio Puerto Banús € 650.000,-

Badkamers1
Leefruimte75m²
Zwembadnee
Tuinnee
Parkerenja
Liftja
Bouwjaar1975
Aan het strand
Haven
Dicht bij de haven
Dicht bij zee
Dicht bij de jachthaven
Zuiden
Goed
Airconditioning
Zeezicht
Stadszicht
Lift
Dicht bij openbaar vervoer
Volledig uitgeruste keuken
Ondergrondse parkeergarage
Garage
Ref.nr: RSOR5251291
Prijs: € 650.000,-

Meer informatie ›››
Studio Puerto Banús € 650.000,-

Gelegen in Muelle Ribera, Puerto Banús, bevindt dit ruime studio-appartement van 75 m² zich op de tweede lijn van de jachthaven, in een van Marbella’s meest iconische locaties.

De woning biedt open uitzicht op zee en jachten, samen met stedelijke en bergzichten, wat zorgt voor een lichte en verhoogde leefomgeving. Een privé ondergrondse parkeerplaats voegt waardevolle extra comfort toe op deze gewilde plek.

Dankzij de uitstekende ligging nabij de haven, zee, jachthaven, vervoer, winkels, restaurants en boetieks combineert deze studio lifestyle met gebruiksgemak. De woning biedt veel potentieel voor renovatie of herindeling en is een aantrekkelijke keuze als investering of als stijlvol verblijf in het hart van Puerto Banús.

Alternatieven

Disclaimer | Links
Casa Espana maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluit
x