Vrijstaande villa Frigiliana € 3.200.000,-
Ref.nr: RSOR4675255
Prijs: € 3.200.000,-
Vrijstaande villa Frigiliana € 3.200.000,-
| Slaapkamers | 9 |
| Badkamers | 11 |
| Woonoppervlak | 13441m² |
| Leefruimte | 485m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 2008 |
| Verdieping | |
| Landinstelling | |
| Dorpsligging | |
| Bergdorpse omgeving | |
| Dicht bij zee | |
| Zuidelijke oriëntatie | |
| Uitstekende staat | |
| Privézwembad | |
| Airconditioning | |
| Warme en koude airconditioning | |
| Centrale verwarming | |
| Open haard | |
| Uitzicht op zee | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Uitzicht op het landschap | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Uitzicht op de tuin | |
| Zwembadzicht | |
| Overdekt terras | |
| Ingebouwde kasten | |
| Privéterras | |
| Gastenverblijf | |
| Berging | |
| Ensuitebadkamer | |
| Toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit | |
| Barbecue | |
| Dubbele beglazing | |
| Paardenstallen | |
| Privétuin | |
| Aangelegde tuin | |
| Garage parkeren | |
| Open parkeerplaats | |
| Beleggingspand | |
| Luxe woning | |
| Bestaande bouw |
Prijs: € 3.200.000,-
Meer informatie ›››
Uitzonderlijk vrijstaand villacomplex te koop in het Frigiliana-buitengebied, op een perceel van 13.441 m2 met 485 m2 bebouwd. De woning bestaat uit drie villa's, waaronder één onafhankelijke woning en een hoofdverblijf dat uit twee villa's in één is samengesteld, met in totaal 9 slaapkamers en 11 badkamers.
Het geheel is hoogwaardig onderhouden en combineert een moderne stijl met een rustieke uitstraling. Er zijn twee zwembaden, drie paddocks en twee aparte stalgebouwen met 13 ruime individuele stallen, waardoor dit object perfect is voor paardensport.
De royale buitenruimtes omvatten meerdere terrassen en twee barbecueplaatsen. In de woonkamers zorgen houtkachels voor extra sfeer tijdens koelere avonden. Het terrein is volledig bruikbaar en vlak, zonder hellingen, en biedt uitzicht op zee, bergen, het platteland, de tuin en het zwembad.
Tussen Nerja en Frigiliana gelegen biedt deze woning snelle toegang tot de kust en het binnenland van Andalusië. Ideaal als boetiekhotel, evenementenlocatie, ranch of groepsverblijf, met extra ontwikkelingspotentieel in de nog onbenutte kelder van het hoofdgebouw.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français