Vrijstaande villa Nerja € 775.000,-
Ref.nr: RSOR4872670
Prijs: € 775.000,-
Vrijstaande villa Nerja € 775.000,-
| Slaapkamers | 3 |
| Badkamers | 3 |
| Woonoppervlak | 0m² |
| Leefruimte | 150m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | nee |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 2025 |
| Verdieping | |
| Dicht bij zee | |
| Urbanisatie | |
| Zuiden | |
| Nieuwbouw | |
| Privézwembad | |
| Airconditioning | |
| Airconditioning warm | |
| Zeezicht | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Overdekt terras | |
| Ingebouwde kasten | |
| Privéterras | |
| Zonneterras | |
| Satelliet-tv | |
| Berging | |
| Bijkeuken | |
| Badkamer en suite | |
| Toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit | |
| Barbecue | |
| Dubbele beglazing | |
| Domotica | |
| Kelder | |
| Glasvezel | |
| Optioneel meubilair | |
| Volledig uitgeruste keuken | |
| Privétuin | |
| Omheind complex | |
| Parlofoon | |
| Veilig | |
| Privéparkeerplaats | |
| Luxe | |
| Nieuwbouwproject |
Prijs: € 775.000,-
Meer informatie ›››
Welkom bij deze exclusieve collectie luxe vrijstaande villa’s in Nerja, Costa del Sol East. Slechts één villa is nog beschikbaar, met drie slaapkamers, drie badkamers, 150 m² bebouwde oppervlakte en een privézwembad in een nieuwe residentiële ontwikkeling.
De villa’s zijn ontworpen voor modern mediterraan wonen, met lichte interieurs, een elegante indeling en een volledig uitgeruste keuken. De hoofdslaapkamer beschikt over een en-suite badkamer, terwijl het privé dakterras een weids uitzicht biedt op zee en bergen.
Verder zijn er airconditioning, inbouwkasten, een berging, wasruimte, kelder, dubbele beglazing, domotica, glasvezelinternet en toegankelijke voorzieningen. Met privéparking, een privétuin en ligging dicht bij zee, stranden en lokale voorzieningen is dit een uitstekende keuze als vakantiehuis, vaste woning of investering. Oplevering van de laatste villa wordt verwacht begin 2026.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français