Rijtjeshuis Manilva € 750.000,-
Ref.nr: RSOR5158270
Prijs: € 750.000,-
Rijtjeshuis Manilva € 750.000,-
| Slaapkamers | 3 |
| Badkamers | 3 |
| Woonoppervlak | 0m² |
| Leefruimte | 198m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | nee |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 2022 |
| Verdieping | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Dakterras | |
| Jacuzzi | |
| Privégarage | |
| Laadpunt voor elektrische auto | |
| Premium upgrades | |
| Gemeenschappelijk zwembad | |
| Airconditioning | |
| Terras op het zuiden | |
| Souterrain lounge |
Prijs: € 750.000,-
Meer informatie ›››
Moderne townhouse in Manilva met 198 m² bebouwd, 3 slaapkamers en 2,5 badkamers verdeeld over vier niveaus. De woning beschikt over een terras van 102 m², een dakterras met jacuzzi, een stijlvolle lounge in de kelder en een privé ondergrondse garage met twee parkeerplaatsen en EV-lader.
De leefruimte is ingericht voor modern comfort met een open keuken, eetkamer en woonkamer die uitkomen op het grote terras op het zuiden. Boven heeft de hoofdsuite een privéterras en ensuite badkamer, terwijl twee gastenkamers een eigentijdse badkamer delen.
In het exclusieve Golden View in Bahía de las Rocas genieten bewoners van gemeenschappelijke zwembaden, aangelegde tuinen, een padelbaan en een kinderspeelplaats. De woning is afgewerkt met premium upgrades, airconditioning, beveiliging en snelle toegang tot Sotogrande, Gibraltar en Marbella.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français