Dubbel penthouse Casares € 439.000,-
Ref.nr: RSOR5141815
Prijs: € 439.000,-
Dubbel penthouse Casares € 439.000,-
| Slaapkamers | 4 |
| Badkamers | 3 |
| Woonoppervlak | m² |
| Leefruimte | 150m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 2004 |
| Verdieping | |
| Gemeenschappelijk zwembad | |
| Overdekt terras | |
| Ingebouwde kasten | |
| Marmeren vloer | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Privéterras | |
| Zeezicht | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Recent gerenoveerd | |
| Zonneterras | |
| Gemeenschappelijke tuin | |
| Ondergrondse parkeergarage | |
| Alarmsysteem |
Prijs: € 439.000,-
Meer informatie ›››
Dit recent gerenoveerde duplex penthouse in Casares biedt veel ruimte, veel lichtinval en fraaie open uitzichten. Met 4 slaapkamers en 3 badkamers is het een veelzijdige woning voor permanente bewoning, vakanties of investering aan de Costa del Sol.
De woning heeft circa 150 m² bebouwde oppervlakte en 39 m² aan terrassen, met zowel overdekte als open buitenruimtes om het hele jaar van het klimaat te genieten. De lichte indeling wordt aangevuld met marmeren vloeren, inbouwkasten, een en-suite badkamer, privéterras en solarium.
Vanaf de buitenruimtes geniet u van panoramisch uitzicht op zee, de bergen, het zwembad en het omliggende bos. Het gemeenschappelijke zwembad en de tuin versterken de rustige sfeer, terwijl de ligging nabij winkels, scholen en groenzones het dagelijks leven praktisch en comfortabel maakt.
De keuken is niet ingericht, waardoor de nieuwe eigenaar deze volledig naar eigen smaak kan ontwerpen. Er is parkeergelegenheid met ondergrondse, gemeenschappelijke, straat- en privéopties, en het alarmsysteem zorgt voor extra gemoedsrust.
Gelegen in Casares is dit duplex penthouse een uitstekende keuze voor kopers die op zoek zijn naar uitzicht, ruimte en potentieel in een gewilde omgeving aan de Costa del Sol.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français