Manilva

Rijtjeshuis Manilva € 545.000,-

Ref.nr: RSOR5134963
Prijs: € 545.000,-

Rijtjeshuis Manilva € 545.000,-

Slaapkamers4
Badkamers5
Woonoppervlak30m²
Leefruimte242m²
Zwembadja
Tuinja
Parkerenja
Liftnee
Bouwjaar2007
Panoramisch zeezicht
Privétuin
Kelder
Airconditioning
Grote terrassen
Ondergrondse parkeergarage
Vier niveaus
Zonneboiler
Uitstekende staat
Gemeenschappelijk zwembad
Inloopkasten
Badkamers en suite
Ligging aan natuurgebied
Ref.nr: RSOR5134963
Prijs: € 545.000,-

Meer informatie ›››
Rijtjeshuis Manilva € 545.000,-

Uniek rijtjeshuis met prachtig panoramisch zeezicht in Bahía de las Rocas, Manilva. De woning is verdeeld over vier verdiepingen en biedt veel binnen- en buitenruimte, een privétuin en ondergrondse parking voor twee auto's.

De begane grond heeft een ruime woon- en eetkamer, een grote volledig ingerichte keuken, een gastentoilet en twee terrassen. Het ene terras ligt op het oosten en is ideaal voor de ochtendzon, terwijl het andere aansluit op de woonkamer, uitkijkt over zee en directe toegang biedt tot de privétuin.

Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, elk met een inloopkast en een en-suite badkamer met natuurlijk licht. Eén slaapkamer geeft toegang tot een groot terras met zee- en bergzicht, terwijl de andere uitkomt op een knus terras op het oosten met uitzicht richting Marbella.

De tweede verdieping biedt een derde slaapkamer met en-suite badkamer en toegang tot een royaal terras met adembenemend panoramisch uitzicht richting Gibraltar en de Afrikaanse kust.

In de kelder is een grote ruimte met natuurlijk licht, ideaal als vierde slaapkamer of als cinema- en entertainmentruimte, plus een berging en een vierde badkamer. Vanuit hier is er directe toegang tot de ondergrondse privéparking, geschikt voor twee auto's.

Extra pluspunten zijn zonne-energie voor warm water, een rustige ligging naast een natuurreservaat en de korte afstand tot La Duquesa en Sotogrande. De woning is zeer geschikt als vakantiewoning, investering of permanente bewoning.

Alternatieven

292933.jpg

Rijtjeshuis Mijas Costa € 539.000,-

Prijs € 539.000,-
Meer informatie
250376.jpg

Rijtjeshuis La Cala Golf € 641.000,-

Prijs € 641.000,-
Meer informatie
271065.jpg

Rijtjeshuis Manilva € 465.000,-

Prijs € 465.000,-
Meer informatie
291126.jpg

Rijtjeshuis Fuengirola € 619.000,-

Prijs € 619.000,-
Meer informatie
Disclaimer | Links
Casa Espana maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluit
x