Rijtjeshuis Álora € 399.000,-
Ref.nr: RSOR5073259
Prijs: € 399.000,-
Rijtjeshuis Álora € 399.000,-
| Slaapkamers | 5 |
| Badkamers | 3 |
| Woonoppervlak | m² |
| Leefruimte | 362m² |
| Zwembad | nee |
| Tuin | nee |
| Parkeren | nee |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 1970 |
| Verdieping | |
| Bergdorp | |
| Dicht bij winkels | |
| Dicht bij scholen | |
| Dicht bij het bos | |
| Westen | |
| Uitstekend | |
| Goed | |
| Airconditioning | |
| Airconditioning warm | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Street View | |
| Overdekt terras | |
| Ingebouwde kasten | |
| Dicht bij openbaar vervoer | |
| Privéterras | |
| Zonneterras | |
| Gastenappartement | |
| Berging | |
| Bijkeuken | |
| Badkamer en suite | |
| Dubbele beglazing | |
| Dicht bij de kerk | |
| Glasvezel | |
| Bestaande bouw |
Prijs: € 399.000,-
Meer informatie ›››
Unieke herenwoning in het hart van Álora, prachtig gerenoveerd en met 362 m² woonoppervlak verdeeld over vijf niveaus. De woning combineert authentieke Andalusische charme met modern comfort en biedt een spectaculair panoramisch uitzicht op de bergen.
Op de begane grond vindt u een uitnodigende leefruimte en een volledig uitgeruste keuken met moderne apparatuur, plus een privéterras om buiten te eten en een gastentoilet. Op de eerste verdieping bevindt zich de master suite met een ruime slaapkamer, inloopdressing en en-suite badkamer, samen met een tweede kamer die momenteel als bibliotheek wordt gebruikt en extra bergruimte.
De tweede verdieping biedt een grote gastenslaapkamer met en-suite badkamer en toegang tot een royaal balkon met prachtig uitzicht over de bergen van Álora. De souterrainverdieping is ingericht als koele zomerverblijf, met een lounge- en ontmoetingsruimte naast een waterelement, plus een extra slaapkamer achteraan.
De woning is recent hoogwaardig gerenoveerd en voorzien van dubbele en driedubbele beglazing, vernieuwde leidingen en elektriciteit, stijlvolle tegels en trappen met gemakkelijke treden. Met meerdere terrassen en de mogelijkheid om het geheel om te vormen tot 3 of 4 appartementen is dit een uitzonderlijk woon- en investeringsobject.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français