Nueva Andalucía

Rijtjeshuis Nueva Andalucía € 825.000,-

Ref.nr: RSOR5076373
Prijs: € 825.000,-

Rijtjeshuis Nueva Andalucía € 825.000,-

Slaapkamers4
Badkamers5
Woonoppervlak35m²
Leefruimte421m²
Zwembadja
Tuinja
Parkerenja
Liftnee
Bouwjaar2005
Dicht bij de golfbaan
Dicht bij de haven
Dicht bij winkels
Dicht bij zee
Dicht bij het centrum
Dicht bij scholen
Dicht bij het bos
Dicht bij de jachthaven
Urbanisatie
Oost
Westen
Goed
Gemeenschappelijk zwembad
Airconditioning
Airconditioning warm
Overdekt terras
Ingebouwde kasten
Dicht bij openbaar vervoer
Privéterras
Zonneterras
Fitnessruimte
Berging
Bijkeuken
Badkamer en suite
Dubbele beglazing
Niet gemeubileerd
Volledig uitgeruste keuken
Privétuin
Omheind complex
Elektrische zonwering
Parlofoon
Alarmsysteem
Garage parkeren
Meerdere parkeerplaatsen
Belegging
Luxe
Bestaande bouw
Ref.nr: RSOR5076373
Prijs: € 825.000,-

Meer informatie ›››
Rijtjeshuis Nueva Andalucía € 825.000,-

Elegante gezinswoning in het hart van Nueva Andalucía, gelegen in de prestigieuze Golf Valley en ideaal voor comfortabel wonen of als luxe vakantiewoning.

De woning is verdeeld over vier verdiepingen. Op de begane grond vindt u een lichte leefruimte met onafhankelijke volledig uitgeruste keuken en een ruime open woon- en eetkamer die uitgeeft op een westgericht terras en privétuin, met directe toegang tot het gemeenschappelijke zwembad. Op deze verdieping is ook een gastentoilet aanwezig.

De eerste verdieping biedt twee royale slaapkamers, elk met een eigen badkamer en privéterras. De bovenste verdieping is voorbehouden aan een grote slaapkamer met en-suite badkamer, een panoramisch terras met uitzicht op de golfbaan en een zonnig westgericht solarium.

De lichte kelder biedt veel flexibiliteit en kan worden ingericht als extra slaapkamer, thuisbioscoop, speelkamer, kantoor of muziekstudio. Daarnaast zijn er een gastbadkamer, wasruimte en directe toegang tot de privé ondergrondse garage voor twee auto’s.

Gelegen in een rustig en exclusief complex met fraai aangelegde tuinen, gym en weinig buren. De woning is gebouwd met hoogwaardige materialen en is direct instapklaar. Puerto Banús en Marbella liggen op korte rijafstand, wat dit een uitstekende keuze maakt voor golfliefhebbers en kopers die het beste van de Costa del Sol zoeken.

Alternatieven

257630.jpg

Rijtjeshuis Fuengirola € 747.000,-

Prijs € 747.000,-
Meer informatie
286840.jpg

Rijtjeshuis Mijas Costa € 747.000,-

Prijs € 747.000,-
Meer informatie
291345.jpg

Rijtjeshuis Estepona € 730.000,-

Prijs € 730.000,-
Meer informatie
286269.jpg

Rijtjeshuis Elviria Playa € 880.000,-

Prijs € 880.000,-
Meer informatie
Disclaimer | Links
Casa Espana maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluit
x