Villa Golden Mile € 3.800.000,-
Ref.nr: INC935852
Prijs: € 3.800.000,-
Villa Golden Mile € 3.800.000,-
| Slaapkamers | 5 |
| Badkamers | 1 |
| Woonoppervlak | 1273m² |
| Leefruimte | 471m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | ja |
| Opslagruimte | nee |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 2024 |
| Verdieping | |
| Moderne stijl | |
| Contemporaine stijl | |
| Vrijstaande villa | |
| Airconditioning warm/koud | |
| Dubbele beglazing | |
| Zonneterras en jacuzzi | |
| Ingerichte keuken | |
| Luxe afwerking | |
| Ingebouwde kasten | |
| Volledig ingerichte badkamer | |
| Verlichtingsarmaturen | |
| Recent badkamerinstallatie | |
| Nieuwbouw | |
| Zwembad | |
| Vloerverwarming in de hele woning | |
| Garage | |
| Automatische garagedeur | |
| Gunstig gelegen voor golfliefhebbers | |
| Gunstig gelegen nabij scholen | |
| Nabij voorzieningen | |
| Open haard | |
| Barbecue | |
| Smaakvol ingericht | |
| Wasruimte | |
| Videocamera's | |
| Video-intercom | |
| Omheind complex |
Prijs: € 3.800.000,-
Meer informatie ›››
Deze moderne villa ligt aan de prestigieuze Golden Mile in Marbella, in een exclusieve gated community dicht bij voorzieningen, scholen, golf en restaurants. Gebouwd in 2024, combineert de woning strakke architectuur, luxe afwerking en een moeiteloze binnen-buiten levensstijl.
De villa strekt zich uit over drie verdiepingen en biedt 471 m² bebouwde oppervlakte plus 247 m² terrassen. De hoofdverdieping heeft een lichte open leefruimte met een moderne ingerichte keuken, eetgedeelte, open haard en directe toegang tot de tuin, het zwembad en het overdekte terras.
Er zijn in totaal vijf slaapkamers met eigen badkamer, wat zorgt voor privacy en comfort voor familie en gasten. Op de bovenverdieping bevinden zich de hoofdsuite met dressing en extra slaapkamers die uitkomen op terrassen met fraai uitzicht.
Het dakterras is een belangrijk pluspunt, met jacuzzi en weids uitzicht over de kustlijn, zee en bergen. De benedenverdieping biedt extra mogelijkheden voor een fitnessruimte, bioscoop of speelkamer, terwijl de villa ook beschikt over een garage, automatische poort, vloerverwarming, airconditioning, video-intercom en 12-uurs beveiliging.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français