Appartement La Duquesa € 220.000,-
Ref.nr: RSOR4982467
Prijs: € 220.000,-
Appartement La Duquesa € 220.000,-
| Slaapkamers | 1 |
| Badkamers | 1 |
| Woonoppervlak | 0m² |
| Leefruimte | 56m² |
| Zwembad | nee |
| Tuin | nee |
| Parkeren | nee |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | ja |
| Bouwjaar | 1985 |
| Verdieping | |
| Aan het strand | |
| Dicht bij de haven | |
| Dicht bij winkels | |
| Dicht bij het centrum | |
| Airconditioning | |
| Stedelijk uitzicht | |
| Overdekt terras | |
| Lift | |
| Dicht bij openbaar vervoer | |
| Privéterras | |
| Dubbele beglazing | |
| Volledig gemeubileerd |
Prijs: € 220.000,-
Meer informatie ›››
Deze stijlvol gerenoveerde appartement op de middelste verdieping ligt op korte loopafstand van het strand en alle dagelijkse voorzieningen. De open keuken en woonkamer sluiten aan op een overdekt terras, wat zorgt voor een lichte en praktische leefruimte.
De woning beschikt over een ruime tweepersoonsslaapkamer met ingebouwde kasten en een moderne, uitnodigende sfeer. Het appartement is ingericht door een gerenommeerde interieurdesigner en is direct te betrekken.
Puerto de la Duquesa ligt naast Sabinillas, ongeveer 12 km ten westen van Estepona, en staat bekend om de populaire jachthaven en het ontspannen kustleven. Gibraltar ligt op circa 45 minuten rijden en de luchthaven van Málaga op ongeveer een uur.
Een charmante woning dicht bij het strand met uitstekend verhuur- en vakantienpotentieel.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français