Herenhuis La Cala de Mijas € 540.000,-
Ref.nr: RSOR2801573
Prijs: € 540.000,-
Herenhuis La Cala de Mijas € 540.000,-
| Slaapkamers | 4 |
| Badkamers | 3 |
| Woonoppervlak | 0m² |
| Leefruimte | 180m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | nee |
| Parkeren | nee |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 2019 |
| Verdieping | |
| Privézwembad | |
| Zeezicht | |
| 24-uursbeveiliging | |
| Gemeenschappelijk zwembad | |
| Dicht bij de golfbaan | |
| Volledig uitgeruste keuken | |
| Dicht bij winkels | |
| Dicht bij scholen | |
| Dicht bij zee | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Gemeenschappelijke tuin | |
| Uitzicht op de tuin | |
| Uitzicht op zee | |
| Dakterras | |
| Nieuwbouwproject | |
| Privé dompelbad | |
| Verhoogde ligging |
Prijs: € 540.000,-
Meer informatie ›››
Modern nieuwbouwproject in La Cala de Mijas, gelegen op een verhoogd perceel op slechts 500 m van het strand, winkels, restaurants en de boulevard. Het project bestaat uit 48 exclusieve woningen in blokken van acht, met tropische gemeenschappelijke tuinen, zonneterrassen en drie gemeenschappelijke zwembaden.
Deze woning biedt 180 m2 bebouwd oppervlak, inclusief een kelder van 40 m2, en een dakterras met privé plunge pool. Door de verhoogde ligging genieten veel woningen van zeezicht en uitzicht op het omliggende landschap en de bergen.
La Vega de La Cala ligt ideaal voor een ontspannen levensstijl aan de kust, met het strand en een ruim aanbod aan voorzieningen op korte wandelafstand. Het is een eigentijds project van een gerenommeerde bouwer aan de Costa del Sol.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français